KURUMUMUZDA AİLE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİLMEMEKTEDİR.
 • https://www.facebook.com/mylife.kocluk
 • https://www.twitter.com/dersimizrobotik
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

MyLife Danışmanlık ve Koçluk Merkezi

Telefon : 0505 767 58 85
               0216 347 60 03
                

  • Psikoloji ve Rehberlik Danışmanlık
  • Bireysel, Çocuk, Aile, Evlilik Psikoterapisi
  • Sağlıklı yaşam hakkınız
  • İster telefonla, isterseniz bire bir danışmanlık
  • Çocuk Psikolojisi ve Oyun Terapi Eğitimi
  • Akıl Oyunları ve Oyun Terapi Eğitimleri verilmektedir.
  • Ergenlik Terapisi
  • Çocuğunuz ergenlik problemlerini çok yoğun mu yaşıyor?
  • Robotik Atölyesi
  • Geleceğin eğitimi olan robot ve robotik eğitimi vermekteyiz
istanbul Üsküdar Kadıköy Bakırköy de Psikolojik Danışmanlık
istanbul Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Koşuyolu, Beylikdüzü, Bakırköy Danışmanlık Merkezlerimizle Psikolog Pedagog Aile Evlilik Çift Terapistleri hem de Danışmanlarımızla Hizmetinizdeyiz. 0533 373 81 23
Online veya Yüzyüze Hamile Lohusa Bebek Çocuk Psikolojik Danışmanlığı istanbul
Hamilelik döneminde psikolojik destek almak bebeğin sağlığı açısından stresin en alt düzeye indirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda gebelikte psikolojik destek almak, kaygı ve endişelerin de azalmasına yardımcı olur.
Bebek ve çocuklar için psikolojik destek almanın faydaları nelerdir?
Pedagoga hamilelik döneminde bebeğin aileye gelişi konusunda, kardeşinin bebeği kabullenme sürecini destek olacak tavsiyeler almak, bebek bakımı ve gelişimi hakkında bilgi almak için gidilmelidir.
Ergenler hangi durumlarda uzman psikolog desteği almalıdır faydaları nelerdir?
Gece korkuları, Fobiler, Kaygı bozukluğu Parmak emme (bebeklik dışında) Tırnak yeme, Öfke ve saldırganlık Altını ıslatma, Dışkı kaçırma veya tutma,Kekemelik, Tikler, Yalan söyleme ,Çalma vb...
Uzman Klinik Psikolog Şakir ERNAS kimdir?
Uzman Klinik Psikolog Şakir ERNAS kimdir?Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü olarak bitirdikten sonra Yüksek Lisan eğitimimi Klinik Psikolojisi üzerine tamamladım 0533 3738123
Psikoterapi Hizmetlerimiz
Bireysel, Çocuk, Ergen, Erişkin, Flört, Aşk, Sözlülük, Nişanlılık ve Evlilik - Aile - Çift- Cinsel Terapileri ile istanbul Üsküdarda Kadıköyde Acıbademde Bakırköyde Fatihte Acıbademde Koşuyolunda hizmetinizdeyiz. 0533 373 81 23
Koçluk Hizmetleri
Yaşam Koçluğu, Aile Koçluğu, Kariyer Koçluğu - Medya ve Oyuncu Koçluğu, Sporcu Koçluğu - Öğrenci Koçluğu, Eğitim Koçluğu - İlişki Koçluğu - Yönetici Koçluğu - Yatırım Koçluğu ,Finans Koçluğu için Whatsapp 0544 724 36 50
Eğitim Seminerleri
Zeka Testleri, Psikolojik Testler, Akıl Oyunları, Robotik - Boşanma, Çocuk Psikolojisi - Öğrenci Koçluğu, Aile Koçluğu, Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Sınav Kaygısı, Hamilelik - Evlilik Öncesi Eğitimleri 0533 373 81 23

Anasayfa

 
 
 
 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 • 7
 •  
 • 8
 •  
Öfke, hoşnut olunmayan durumlara karşı verilen temel duygulardan biridir. Günlük hayatta sinirimizi bozan birçok olayla karşılaşırız. Trafikte hatalı sollayanlar, sıkıştıranlar,
Öğrencilerin büyük heyecanla beklediği sömestr tatili nihayet geldi. Peki, çocukların pek çok programı sığdırmak istedikleri bu 15 gün en verimli nasıl geçirilir? Anne ve babalar tatili nasıl planlamalı? MyLife Psikoloji Uzman Psikolog Pedagogları, şu önerilerde bulunuyorlar.
07.02.2017
21.01.2017
Orhangazi Belediyesi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi, Mutlu Aileler, Sağlıklı Çocuklar Paneli düzenledi. Belediye Nikah Salonu’nda düzenlenen panele Uzman Çocuk Psikoloğu ve Pedagog Gülten Demirdöven Hanım ile Aile ve Evlilik Danışmanı Serhat Yabancı Bey katıldı.
Az ve zevk alınamaması sorumlulukların yerine getirilmesine engel de değildir. Olgunlaşmış ve sorumluluk bilincine erişmiş her birey; yaşamın gerekliliklerini uygulama konusunda sadece zevk ve haz eksenli olmayacaktır.
15.01.2017
05.01.2017
İstanbulda Kadıköyde Bakırköyde Üsküdarda Maltepede Çocuk Ergen Pedagoglarının ve Psikologlarının çalışma alanları nelerdir?
Yaşam koçluğunu günümüzde koçluk kavramı üzerinde değerlendirilen diğer dallardan da ayırmak gerekir. İşletme koçluğu, yönetici koçluğu, meslek koçluğu, spor koçluğu, aile koçluğu, öğrenci koçluğu gibi birçok koçluk türü vardır, ancak bunlar daha spesifik bir yapıya sahiptir ve bireyin tüm yaşantısındaki maddi ve manevi unsurları bilmek zorunda değildir.
24.12.2016
24.12.2016
Evlenme kararı almadan önce karşınızdaki kişiyi daha iyi tanımak gereklidir. Evlenme kararı nasıl verilir, evlilik kararı alırken nelere dikkat edilmeli soruları ile çok sık karşılaşıyoruz. Evlenme kararı almak ve evlilik kararı öncesi eş adayınızı tanımak göründüğü kadarda kolay değildir.
İnsanoğlu kendi olmak için vardır. İlk insan kendi olmak için milyonlarca yıl sürecek bir hayatın başlamasını istedi ve elmayı yiyerek bu yolculuğu başlattı. Bu davranış çok cesurca bir duruştu. Bu davranış ile yaratıcısına karşı hata ettiğini biliyordu. Bu hatasının affedilmesi için yıllarca af diledi ve affedildi.
05.12.2016
02.12.2016
İnsanoğlu kendi olmak için vardır. İlk insan kendi olmak için milyonlarca yıl sürecek bir hayatın başlamasını istedi ve elmayı yiyerek bu yolculuğu başlattı. Bu davranış çok cesurca bir duruştu. Bu davranış ile yaratıcısına karşı hata ettiğini biliyordu. Bu hatasının affedilmesi için yıllarca af diledi ve affedildi.
Çoğumuzun bildiği gibi, oyunlar ve oyuncaklar hayatın birer prototipidir. Adeta iyiler ve kötülerin savaşı gibidirler. Rastgele seçilen oyuncaklar ise çocuklarımızı derinden yaralamaktadır. Bilinçli seçilen oyuncaklar ise bir çok etkili mesaj vermektedirler. Bazen "nerede o eski bayramlar? "dediğimiz gibi "nerede o eski masum duygu dolu, iyilik ve dürüstlük kokan sevgi çiçeği çocuk oyunları, oyuncakları? " diyesimiz geliyor değil mi?
02.12.2016
29.11.2016
Çocuklara yönelik cinsel taciz, anne babaların en büyük korkularından biridir. Çünkü, taciz, insan yaşantısını değiştirmesi açısından cinayetten sonraki en ağır suç olarak kabul edilir. Ailelerin, çocukları böyle bir mağduriyetten koruma ve eğer tacize uğramışsa bunun nasıl anlaşılacağı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Bir çocuğun tacize maruz kalmayacağından hiçbir zaman emin olamayız, bundan dolayı aileler çocuklarını tacize karşı eğitmeleri gerekiyor.
Okul ve aile hayatını, sosyal ilişkileri olumsuz yönde etkileyebilen hiperaktivitenin, erken teşhis ve tedavisi büyük önem taşıyor. Özellikle erken çocukluk döneminde ortaya çıkan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu pratik bir testle belirlenebiliyor. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, erken çocukluk yıllarında başlayan bir hastalıktır. Rahatsızlığın temel özelliği, kalıcı ve sürekli olan dikkat süresinin kısalığı, engellenmeye yönelik deneyim eksikliği nedeniyle davranışlarda ortaya çıkan ataklık ve huzursuzluktur. Dikkat Eksikliği testi, terapisi ve tedavideki önemi Belirtiler 3 yaş civarında ortaya çıkıyor.
22.11.2016
18.11.2016
Dünden bugüne çift sorunları şekil değiştirse de aslında temelde yatan sorunların aynı olduğunu belirten İstanbul My Life Psikolojik Danışmanlık'tan Dr. Ekrem Çulfa çift terapilerinin önemini anlattı... Çiftlerin yaşadığı problemler günümüzün Türkiye’sinde kabuk değiştirse de aslında temelinde yatan sorunlar yüzyıllardır pek değişmedi. İlişkiler Çiftlerin yaşadığı problemler günümüzün Türkiye’sinde kabuk değiştirse de aslında temelinde yatan sorunlar yüzyıllardır pek değişmedi. Çiftler, genellikle pek de farkında olmadan, kendi kök ailelerinde sahip olduklarını devam ettirme ya da...
Mutsuz evlilikler son buluyor... Gerçek hayat arkadaşını seç mutlu yaşa... Hayat arkadaşınızı seçerken mutlaka bize danışın... Eşinizi seçerken hayatınızı riske atmayın... Aileler dağılmasın, yuvalar yıkılmasın... Kişilerin bilmediğiniz öteki yüzleri... Evlenmeden önce tekrar düşünün... Evlilik hayatımızın dönüm noktasıdır... Evliliğiniz hüsranla sonuçlanmasın... Eşiniz size yalan söylüyor mu? Evleneceğiniz kişiyle zevkleriniz uyumlu mu? Hayat arkadaşı adayınızı ne kadar tanıyorsunuz? Aradığınız kişi gerçekten O mu? Evleneceğiniz kişi sizi mutlu edebilecek mi? Mutsuz olmamak için evleneceğiniz kişiyi tanıyın...
18.11.2016
12.11.2016
Kabaca bir bakışla anlamaya çalışalım bu dönemi. İlk öğretmen annedir hayata çocuğunu hazırlayan. Hazır ve önceden bilgilenmiş bir anne çocukla ilk temasının bir eğitimin ilk adımları olduğunun bilincinde olmalıdır. Aile en önemli eğitim kurumudur başlangıçta ve sonrasında çocukların hayatlarında. Tertemiz bir sayfa gibidir yeni doğmuş bir bebek, artık bu sayfa ebeveynin bilgi ve becerisine bağlı olarak şekillenmeye başlayacaktır.
Hayat istediğimiz gibi gitmediğinde, özellikle çatışma ve anlaşmazlıklarda kendimizi çaresiz ve olayların kurbanı gibi hissederiz. Endişe, korku, güvensizlik ve depresyon gibi rahatsızlıklar bedenimizde stres ve gerginlik, zihnimizde kafa karışıklığı ve ruhsal rahatsızlıklar olarak ortaya çıkar.
04.11.2016
21.10.2016
Psikolojik danışma, bireyin karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirerek gelişim ve uyumunu sürdürmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan geliştirici ve iyileştirici bir ilişkidir. Psikolojik danışmanların verdikleri hizmetler Eğitim, sağlık, adalet, çalışma, sosyal güvenlik ve endüstri gibi alanlara göre aşağıda sıralanmıştır.
Çocukların okul öncesi dönemde ve okul döneminde bulundukları yaş gruplarına özel sosyal, duygusal, sözel ve davranışsal gelişim özellikleri bulunmaktadır. Gelişimsel süreçleri, bireysel özelliklerinden veya bulundukları sosyal çevreden, aile ortamından ve tutumlarından da etkilenmektedir.
21.10.2016
21.10.2016
Aile Danışmanı Kimdir? Aile danışmanlığı, aile yasası kapsamında verilen danışmanlık hizmetlerine denilmektedir. Aile danışmanı, ilişkiler açısından sorunu olan insanların evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında, çocuklarla ve aile ile ilgili kişisel veya kişiler arasındaki sorunların üstesinden daha kolay bir biçimde gelmelerine yardımcı olurlar.
NE DÜŞÜNÜRSEN O SENSİN .......der. Mevlana. İnsan psikolojisiyle düşünmenin ne alakası var diye düşünmemek elde değil gibi. Ama aslında beynimizin ve düşüncelerimizin insan psikolojisiyle doruğundan ilişkisi vardır. Tıpkı panik atak krizlerinde olduğu gibi...
21.10.2016
01.11.2016
 1 

 SİTE DE VE KURUMUMUZDA SAĞLIK HİZMETİ VERİLMEMEKTEDİR.

Bilgilerimiz güncellenmektedir... Yeni Yerimize uygun bir şekilde bilgilerimiz Güncellenmektedir...
1 Eylül 2024 e kadar sürebilir...


Aile Evlilik Çift DanışmaNı EKREM ÇULFA ile 
 YENİ BİR İŞ YENİ BİR KARIYER ve 
 İçGörü TV Programı İLETİŞİM TELEFONU 
 0533 373 81 23
 

istanbulda,ekrem,çulfa,culfa,çulfan,çulha,aile,evlilik,
çift,danışmanı,terapisi,terapisti,terapist,terapisti,
terapistleri,danışmanları,acıbadem,acıbademde,
koşuyolunda,üsküdarda,üsküdar,üsküdardaki,
kadıköyde,kadıköydeki,cadde,caddede,caddesinde,
kadıköy,yorum,acıbadem,acıbademde,üsküdar,
üsküdarda,koşuyolu,koşuyolunda,kadıköyde,kadıköydeki,
dr,psikolog,psikologlar,yaşam koçu,öğrenci koçu,pedagog,pedagoglar,psikoloji,psikolojik,
danışmanlık,merkezi,vidyo,vidyosu,
ekrem çulfa ile ilgili aramalar,ekrem çulfa iletişim,
ekrem çulfa kimdir,dr ekrem çulfa, hakkında,ekrem çulfa biyografi,ekrem çulfa yorum yorum,ekremçulfa tavsiye ekşi sözlük,

Ara Bilgi Al, 05333738123,veya 
Tıkla http://www.
EkremCulfa.com

Istanbul Psikolog Aile Evlilik Çift Danışmanı Terapisti Koçu Pedagog Çocuk Psikoloğu Ergen Psikoloğu


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret413093
Bilgiler Güncellenmektedir
Aile A Evlilik Çift Danışmanı Prof.Dr. Ekrem Çulfa Yaşam Aile Öğrenci Koçu 0505 767 58 85
Psikologlar, Pedagoglar, Psikolojik Danışmanlar, Psikoterapistler, Tıp Doktorları, Sosyal Hizmet Uzm

Aile-Bireysel Psikolog Fulya Beyribey +90 (546) 932 46 24
İnsan Neden Yalnız Hisseder?

Aile Evlilik Cinsel Terapist Nesrin Örek 05057675885
Cinsel isteksizlik nasıl ele alınmalı ve tedavi edilmelir?

Aile Evlilik Çocuk Ergen Danışmanı Sinem SAYIŞMAN 0533 373 81 23
AİLE İÇİ İLETİŞİM NASIL OLMALI?

Aile Evlilik Danışmanı Dilek 0536 3791848
KORONAVİRÜS MÜCADELEMİZ

Aile Öğrenci Yaşam Koçu Öğrenci Koçu Ayşim Çulfa 0505 767 58 85
Ebeveynler Çocuklarının Karne Notları İle ilgili Nasıl Bir Tutum İçinde Olmalılar?

aile ve çift danışmanı sinem sayışman
METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUK TESTİ

Coaching in İstanbul 0535 255 42 99 & 05333738123
Effective Communication Workshop

Çocuk Aile Evlilik Danışmanı Filiz Gülgör 0533 373 81 23
HER ÜZÜNTÜ DEPRESYON DEĞİLDİR -

Çocuk Ergen Psikiyatrisi istanbul 0533 373 81 23
Otizm

Çocuk Ergen Psikologu İstanbul Kadikoy Bakirkoy 0505 767 58 85
SÜPER, HARİKA, MÜKEMMEL gibi sözler söylemek çocukta devamlı olarak beğenilme duygusunu kamçılar

çocuk gelişim uzmanı Suzan SEVİNDİK
ÇOCUKLAR NEYİ UNUTMAZ

Diyetisyen Fazile Yılmaz
YOLCULUĞA ÇIKACAK OLANLARA ÖNERİLER

Dr. Mehmet A. Eroğlu Yaşam-Eğitim Koçu 0544 7243650
İkigai

Dr Selim Sözdemir Danışmanlık Koçluk 05444347724
Misyon Challenge!

Dr. SUAT GERİŞ 05366373524
BİOENERJİ NEDİR ?

Ebru Uzunboy
ERGENLERDE SALDIRGANLIK SEBEPLERİ VE YAKLAŞIM

Ekrem Canbas Tv Program Yapımcı Sunucu
HİSLER KÖPÜRÜNCE

Fatma BEŞALTI fatma-56
Kanserde Besinler Ve Önemi

istanbul Uzman Klinik Psikolog Şakir ERNAS 05426763032
Kendi Varlığını Duyurma Haykırışı: Saldırganlık ve Kızgınlık

istanbul Yaşam Koçu Yüksel Köksal 0533 373 81 23
** BAY DOĞRUYU ARARKEN * ***

Kişisel gelişim testleri 0505 767 5885
- Başkalarıyla Yaşayabilme Testi -

Nefes Koçu Nimet Ramoğlu 0533 373 81 23
Nefes Kocu Nimet Ramoglu yazdı...

Özel Ders Öğrenci Koçu Eğitim Koçu 05057675885
istanbul Kadıköy Acıbadem Öğrenci Koçluğu Üsküdar Acıbadem Eğitim Koçu 0505 767 58 85

Psikolog Ahmet Denizci 05333738123
BEYNİNİ UYUŞTURURSAN, SANA NASIL YARDIM EDEBİLİR Kİ?

Psikolog Ahmet Kurnaz 0544 724 36 50
Pedagog Psikolog Ahmet Kurnaz Kimdir?

Psikolog Buse yeğin
YEME BOZUKLUĞU NEDİR?

Psikolog Esra Çakır 05333738123
Psikodiyet nedir?

Psikolog Gülten Şarlak
ARTIK ÇOCUKLARI KIYASLAMAKTAN VAZGEÇİN

Psikolog Hazan Şahnaoğlu 0 545 765 65 26
AYNALA BENİ!

Psikolog Lale Şeylan 05057675885
SELEKTİF MUTİZM (SEÇİCİ KONUŞMAZLIK)

Psikolog Pedagog Aile Evlilik Çift Terapisi
Dr. Psk. Aile Evlilik Çift Danışmanı Ekrem ÇULFA hakkında yazılan yorum, tavsiye, öneri ve faydalar

Psikolog Pedagog Gülten Demirdöven
Aile, evliliğin rutine girmemesi için eşlerin küçük sürprizler yapması

Psikolog Sosyolog Büşra Gümüş 05333738123
Deprem ve Baş Etme Stratejileri

Psikolojik Danışman Ekin Sofracıoglu
TERAPİ, DANIŞAN ve TERAPİST

Psikolojik Danışman FURKAN ÇULFA 05057675885
Verimli Ders Çalışma için 10 Madde

Psk. Dan. Furkan Çulfa 0544 724 36 50
😮‍💨😓 Psikolojik buhran nedir? Psikolojik buhran yaşayan birisi neler yaparak kendini bu durumdan

Sağlıklı Yaşam Koçu Ekrem Altıntepe
Beşbin yıllık şifa kaynağı: Hacamat

sevdadiyarı şiirterapisi
Çocuk olmak ne güzeldi ….

Sosyolog Merve Ege tel 0505 767 5885
İntihar

Uzman Klinik Psikolog Kübra Eriş 0533 373 81 23
OTHELLO SENDROMU (PATOLOJİK KISKANÇLIK)

Uzman Klinik Psikolog Hatice Büşra Kara
DEPRESİF GENÇLER VE DEPRESİF EBEVEYNLER

Uzman Klinik Psikolog Pedagog Gülten Demirdöven 0505 767 58 85
BOŞANMALAR ÇOCUKLARI NASIL ETKİLİYOR?

uzman klinik psikolog sabiha ışık 05333738123
Antisosyal Kişilik Bozukluğu

Uzman Psikolog Lale Alakberova
Dissosiyatif kimlik bozuklugu

Yaşam Aile Öğrenci Koçu Ayşim Çulfa 0505 767 58 85
Uzun İlişkilerin Sırrı Nelerdir?

Yeni Bir Yaşam Yeni Bir Kariyer Business Channel Turk Tv
“Ekrem Çulfa ile Yeni Bir İş Yeni Bir Kariyer” programına MY Life Danışmanlık’ın sahibi olan aile e

Öğrenci Koçu Kimdir? Öğrenci Koçluğu Nedir?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
istanbul Çocuk Ergen Psikolojisi