• https://www.facebook.com/mylife.kocluk
  • https://plus.google.com/dersimizrobotik/posts
  • https://www.twitter.com/dersimizrobotik
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

My Life Psikoloji Danışmanlık ve Koçluk Merkezi

Telefon : 0505 767 58 85
               0216 347 60 03
                

Psikolojik Danışmanlık
Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Beylikdüzü, Bakırköy Danışmanlık Merkezlerimizle Hizmetinizdeyiz.
Psikoterapi Hizmetlerimiz
Bireysel - Çocuk ve Ergen - Nişanlılık ve Evlilik - Aile - Cinsel Terapileri
Koçluk Hizmetleri
Yaşam - Aile - Kariyer - Sporcu - Öğrenci ve Eğitim - İlişki - Yönetici - Finansman Koçluğu
Eğitim Seminerleri
Akıl Oyunları, Robotik - Boşanma, Çocuk - Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Hamilelik - Evlilik Öncesi Eğitimileri

MyLife Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezi Tavsiye

MyLife Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezlerimizde daha çok etkinliği bilimsel olarak (deneysel çalışmalarla) ispatlanmış ve kabul görmüş bir psikoterapi yöntemi olan Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT yada CBT) Psikoterapistler, Uzman Psikologlar Pedagoglar Aile Evlilik Çift Terapistleri tarafından uygulanmaktadır. Unutmayalım ki  psikolojik danışmanlık sadece ağır sorunları olan kişilere uygulanmaz, ufak tefek diye adlandırılan sorunları olan insanlar da psikolojik destek alarak hayatlarını daha mutlu, başarılı bir şekilde devam ettirebilirler. Herhangi bir psikolojik sorununuz olduğunda bununla yüzleşmekten ve yardım almaktan kaçınmak daha erken bir aşamada daha kolay çözümlenebilecek bazı sorunların zamanla farkında olmadan sizi yorup belki de çökertmesine ve baş edilmesi zor bir hal almasına yol açacaktır. Bilişsel Davranışçı terapi uzun vadede nüks ihtimalinin azlığı dolayısıyla birinci seçenek olarak değerlendirilmekte olan bir psikoterapi yaklaşımıdır.

  İlkelerimiz

 
 
Gizlilik: Merkezlerimizde yapılan tüm görüşmeler gizlilik prensibine uygun olarak yapılır. Psikolog Pedagog Psikoterapist Aile Evlilik Danışmanı Uzmanlarımız her türlü mesleki çalışmalarında, hizmet verdikleri kişilerin özel bilgilerini korurlar. 
 
 
Bilimsellik: Merkezlerimizde eğitime ve bilimselliğe önem verilir. Tüm hizmetlerimizde bilimsel bilgi ve yöntemler ile mesleki deneyimler esas alınır. Uzmanların kendilerini geliştirmeleri, alandaki yenilikleri takip etmeleri önemsenir. Bilimsel birikim ve deneyimler doğrultusunda, danışanlarımızın yapısına uygun çözümlerin üretilmesine çalışılır.
 
 
İhtiyaçlara en uygun yardımın sağlanması: Merkezlerimize başvuran bireylere hangi hizmetin en uygun olacağına birlikte karar verilir. Birey, aile ve kurumların bir başka deyişle danışanlarımızın; gereksinimlerini tam olarak karşılamaları, sunduğumuz hizmetlerden mutlu olmaları hedeflenir.
 
 
Seçim Hakkı: Merkezlerimizde, danışanlara doğruları  göstermek yerine, onların kendi doğrularını keşfetmeleri ve çözüm üretmeleri için uygun ortamın sağlanması amaçlanır. Dolayısıyla, danışanlarımız merkezimizde sunulan hizmetlerden ne ölçüde yararlanacaklarına kendileri karar vermiş olurlar.

Telefonumuz :0505 767 58 85
 


Robotik Atölyesi
Tanıtım Dersleri için Randevu Alın 
0533 373 81 23
AlışSatış
Dolar3.50653.5205
Euro4.17464.1913
Anlık
Yarın
15° 23° 16°
Çocuk Psikolojisi