• https://www.facebook.com/mylife.kocluk
  • https://www.twitter.com/dersimizrobotik
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

MyLife Danışmanlık ve Koçluk Merkezi

Telefon : 0505 767 58 85
               0216 347 60 03
                

istanbul Üsküdar Kadıköy Bakırköy de Psikolojik Danışmanlık
istanbul Kadıköy, Acıbadem, Üsküdar, Koşuyolu, Beylikdüzü, Bakırköy Danışmanlık Merkezlerimizle Psikolog Pedagog Aile Evlilik Çift Terapistleri hem de Danışmanlarımızla Hizmetinizdeyiz. 0533 373 81 23
Online veya Yüzyüze Hamile Lohusa Bebek Çocuk Psikolojik Danışmanlığı istanbul
Hamilelik döneminde psikolojik destek almak bebeğin sağlığı açısından stresin en alt düzeye indirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda gebelikte psikolojik destek almak, kaygı ve endişelerin de azalmasına yardımcı olur.
Bebek ve çocuklar için psikolojik destek almanın faydaları nelerdir?
Pedagoga hamilelik döneminde bebeğin aileye gelişi konusunda, kardeşinin bebeği kabullenme sürecini destek olacak tavsiyeler almak, bebek bakımı ve gelişimi hakkında bilgi almak için gidilmelidir.
Ergenler hangi durumlarda uzman psikolog desteği almalıdır faydaları nelerdir?
Gece korkuları, Fobiler, Kaygı bozukluğu Parmak emme (bebeklik dışında) Tırnak yeme, Öfke ve saldırganlık Altını ıslatma, Dışkı kaçırma veya tutma,Kekemelik, Tikler, Yalan söyleme ,Çalma vb...
Uzman Klinik Psikolog Şakir ERNAS kimdir?
Uzman Klinik Psikolog Şakir ERNAS kimdir?Lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü olarak bitirdikten sonra Yüksek Lisan eğitimimi Klinik Psikolojisi üzerine tamamladım 0533 3738123
Psikoterapi Hizmetlerimiz
Bireysel, Çocuk, Ergen, Erişkin, Flört, Aşk, Sözlülük, Nişanlılık ve Evlilik - Aile - Çift- Cinsel Terapileri ile istanbul Üsküdarda Kadıköyde Acıbademde Bakırköyde Fatihte Acıbademde Koşuyolunda hizmetinizdeyiz. 0533 373 81 23
Koçluk Hizmetleri
Yaşam Koçluğu, Aile Koçluğu, Kariyer Koçluğu - Medya ve Oyuncu Koçluğu, Sporcu Koçluğu - Öğrenci Koçluğu, Eğitim Koçluğu - İlişki Koçluğu - Yönetici Koçluğu - Yatırım Koçluğu ,Finans Koçluğu için Whatsapp 0544 724 36 50
Eğitim Seminerleri
Zeka Testleri, Psikolojik Testler, Akıl Oyunları, Robotik - Boşanma, Çocuk Psikolojisi - Öğrenci Koçluğu, Aile Koçluğu, Yaşam Koçluğu - Eş Seçimi, Sınav Kaygısı, Hamilelik - Evlilik Öncesi Eğitimleri 0533 373 81 23

Yaşam koçluğu nedir? Koç olmak için ne gibi eğitimler alınır? Hangi Durumlarda Koçluk Alınır ?

Yaşam koçluğu  nedir? Koç olmak için ne gibi eğitimler alınır? Hangi Durumlarda Koçluk Alınır ?

 

Yaşam koçluğu, bireylerin hayatlarında hedeflerini belirleyip, bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla yapılan bir tür profesyonel danışmanlık hizmetidir. Yaşam koçluğu eğitimleri, bu alanda çalışmak isteyen kişilere gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla düzenlenir.

 

Yaşam koçluğu eğitimleri genellikle bireysel büyüme, kişisel gelişim, iletişim becerileri, stres yönetimi, zaman yönetimi, öz-disiplin, motivasyon, liderlik, stratejik planlama gibi konuları kapsar. Koçluk Eğitimlerinde ayrıca koçluk teknikleri, koçluk süreci, problem çözme, danışanla ilişki kurma, danışanın ihtiyaçlarını belirleme, danışanın hedeflerine ulaşması için planlama yapma gibi konular da ele alınır.

 

Yaşam koçluğu eğitimleri, çoğunlukla sertifika programları şeklinde sunulur. Bu programlar, koçluk mesleğini icra etmek isteyenlere, koçluk alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirerek mesleklerinde daha başarılı olmalarına yardımcı olur. Ancak, sertifika programlarına katılmak kendi kendine koçluk yapmak için faydalı iken başkalarına profesyonel koçluk yapmak için yeterli değildir. Koçluk yapmak isteyen kişilerin ayrıca pratik yapmaları ve uygulamalı gerçek koçluk seanslarına katılarak deneyim kazanmaları gerekmektedir.

 

Koçluk, genellikle bireylerin hedeflerini belirleyip, bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak amacıyla tercih edilen bir danışmanlık hizmetidir.

Profesyonel Koçluk alınabilecek durumlardan bazıları şunlardır:

 

1. Kişisel gelişim: Bireyler, kendilerini daha iyi tanımak, kariyerlerinde ilerlemek, özgüvenlerini artırmak, hayatlarında denge sağlamak veya mutluluklarını artırmak gibi kişisel gelişim amaçları için koçluk hizmeti alabilirler.

 

2. Kariyer gelişimi: Bireyler, kariyerlerinde ilerlemek, işlerinde daha başarılı olmak, liderlik becerilerini geliştirmek veya yeni iş fırsatlarını keşfetmek gibi kariyer hedefleri için koçluk hizmeti alabilirler.

 

3. İlişki yönetimi: Bireyler, ilişkilerinde sorunlar yaşadıklarında, daha sağlıklı ve mutlu ilişkiler kurmak için koçluk hizmeti alabilirler.

 

4. Değişim yönetimi: Bireyler, hayatlarında yapmak istedikleri değişiklikleri gerçekleştirmek için koçluk hizmeti alabilirler. Örneğin, sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek, yeni bir hobiyi öğrenmek veya iş hayatında yeni bir yön çizmek gibi.

 

5. Stres ve zaman yönetimi: Bireyler, stresli durumlarla başa çıkmak, zamanlarını daha etkili kullanmak ve daha iyi bir denge oluşturmak için koçluk hizmeti alabilirler.

 

Bu durumların yanı sıra, kişisel gelişim, kariyer gelişimi, iletişim becerileri, öz-disiplin, motivasyon, liderlik, stratejik planlama gibi konularda kendini geliştirmek isteyen herkes, profesyonel  koçluk hizmeti alabilir.

 

Koçluk eğitimleri, koçluk süper vizyonları ve yüz yüze ya da online olarak gerçek koçluk seanslarına katılmak için Mylife Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezleri ile İletişime geçebilirsiniz. 📲 0544 724 3650

 

Koçluk hizmeti almak, bireylerin kendilerine daha fazla zaman ayırmalarına, kendilerini daha iyi tanımalarına ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olabilir.

 

Koçluk, bireylerin hayatlarında yeni bir bakış açısı kazanmalarına, kendilerine olan güvenlerini artırmalarına ve daha mutlu, tatmin edici bir hayat sürmelerine yardımcı olabilir.

 

Günümüz koşullarında her birimiz profesyonel birey, profesyonel ilişki ve iş insanı olarak istediğimiz yaşam kalitesini çok daha rahat yakalayabiliriz.

 

Değerli takipçilerim, gerek köşe yazılarımda ve gerekse sosyal medya üzerinden devamlı takipleşmek üzere hoşça ve dostça kalın. Tekrar görüşmek üzere…

.

 Koçluk eğitimleri, koçluk süper vizyonları ve yüz yüze ya da online olarak gerçek koçluk seanslarına katılmak için Mylife Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezleri ile İletişime geçebilirsiniz. 📲 0544 724 3650

Anahtar kelimeler: Ekrem Çulfa,Yaşam Koçları,Yaşam Koçluğu Eğitimleri,koçluk eğitimleri,coaching,eğitim koçluğu, öğrenci koçluğu ,sınav koçluğu,yaşam koçluğu,Sertifika programları

 

Öğrenci Koçu Kimdir? Öğrenci Koçluğu Nedir?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
istanbul Çocuk Ergen Psikolojisi